Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Łomżyńscy biegacze najlepsi na hali

Główne zdjęcie
Dąbrowski, Krawczyńska, Grabowska, Jurak, Korytkowski

Martyna Krawczyńska i Piotr Dąbrowski dobrze zaprezentowali się podczas zawodów lekkoatletycznych w Spale. Czasy osiągnięte przez biegaczy są obecnie najlepszymi wynikami w Polsce w kategorii juniorów w 2022 roku.

Udany start w zawodach halowych mają za sobą lekkoatleci KS PREFBET-SONAROL. Podopieczni Andrzeja Korytkowskiego wystartowali w zawodach w Spale. Spośród 700 zawodników we wszystkich dyscyplinach, nasi biegacze startowali na 400, 600 i 800 metrów. Bieg open na 400 metrów zakończył się zwycięstwem Piotra Dąbrowskiego, a jego wynik 49,36sek. jest zaledwie 0,02 sek. gorszy od jego rekordu życiowego. Czwarty na tym  samym dystansie przybiegł Bartosz Jurak z rekordem życiowym 49,69 sek. Trzecie miejsce na dystansie 600 metrów wśród juniorek młodszych wywalczyła Wiktoria Grabowska z nową „życiówką” 1:38,87 sek. Bardzo dobry wynik pobiegła Martyna Krawczyńska, zwyciężczyni biegu na 800 metrów. Nasza biegaczka w samotnym biegu uzyskała czas 2:11,72 sek., co dało jej zwycięstwo open w całych zawodach. Wyniki Piotra Dąbrowskiego i Martyny Krawczyńskiej są obecnie najlepszymi wynikami w Polsce w kategorii juniorów w 2022 roku. Cała czwórka zawodników jest uczniami Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży.

Od poniedziałku zawodnicy wezmą udział w zgrupowaniu Zaplecza Kadry Narodowej właśnie w Spale.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę