Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Dwóch chętnych na budowę obiektów sportowych przy „Mechaniaku”

Dwie oferty wpłynęły na „Budowę obiektów sportowych przy ZSMiO Nr 5 w Łomży”. Różnica między ofertami jest niewielka, poniżej 10%.

Obiekty sportowe przy „Mechaniaku” chcą wybudować dwie firmy. Miasto Łomża właśnie otworzyło oferty. PANORAMA Obiekty Sportowe SP. Z. O. O. z Piaseczna swoją propozycję zamknęła w kwocie 1 641 530,94 brutto, a TORAKOL SP. Z. O. O. z Radziejowa na 1 766 894,74 brutto.

Przedmiotem postępowania jest:

 • budowa 4 torowej czerwonej bieżni okrężnej o długości 200 m wraz z odcinkiem bieżni prostej o nawierzchni poliuretanowej typu natrysk,
 • budowa boiska do piłki nożnej o wymiarach pola gry 56 x 26 m i nawierzchni ze sztucznej trawy wys. 40 mm zasypanej piaskiem oraz granulatem EPDM z recyklingu, ze strefami bezpieczeństwa wynoszącymi po 2 m wzdłuż dłuższych boków boiska oraz po 3 m za bramkami,
 • wyposażenie boiska - bramki do piłki nożnej w ilości 2 szt. o wym. 5 x 2 m wykonane z anodowanego profilu aluminiowego z podwójnymi żebrami wzmacniającymi,
 • budowa jednościeżkowej skoczni w dal z rozbiegiem o długości 35 m i szerokości 1,22m,
 • budowa rzutni do pchnięcia kulą o średnicy koła 2,135 m, 
 • budowa ogrodzenia panelowego wys. 1,3 m po zachodniej stronie bieżni oraz na wirażach,
 • budowa piłkochwytów panelowych usytuowanych za bramkami do piłki nożnej o wys. 6,0 m i dł. 24 m,
 • budowa skarpy.

Projektowane obiekty sportowe mają być usytuowane w miejscu które w chwili obecnej jest niezagospodarowane i porośnięte trawą. 

Na wykonanie robót wykonawca ma 5 miesięcy od chwili podpisania umowy. 

W projekcie budżetu na ten cel przewidziano ponad 1,7 mln zł. 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę