Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 25 maja 2022 napisz DONOS@

Kwarantanna

W związku z potwierdzonym zachorowaniem na COVID kilku uczniów naszej szkoły, na kwarantannę zostali skierowani uczniowie klas: Ia/C6, IIIa/C6, IVb/C6 i III/C4. Dotyczy to tylko uczniów, którzy byli na zajęciach z teorii w dniach 12-14 stycznia. Jednocześnie zawieszone zostają zajęcia z Panią Małgorzatą Wiśniewską, która również trafiła na kwarantannę. Czynimy starania o uruchomienie nauki zdalnej i hybrydowej, ale na razie nie otrzymaliśmy zgody. W przypadku jej otrzymania niezwłocznie poinformujemy wszystkich zainteresowanych. Aktualizacja: już posiadamy zgodę


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę