Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Kradzież metalowych półek na 10 tys. zł

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani w związku z kradzieżą metalowych półek sklepowych. Pokrzywdzeni oszacowali straty na 10 tysięcy złotych.

W połowie grudnia, z jednego z marketów łomżyńskich, skradziono metalowe półki. Właściciel straty oszacował na 10 tys. zł. Złodzieje „towar” ukradli z przysklepowej rampy. Jak się okazało, monitoring sklepu zarejestrował wizerunek sprawców jak kradli półki. W niedzielę 9 stycznia łomżyńscy kryminalni zatrzymali 35-latka i jego o dwa lata młodszego wspólnika. Mieszkańcy Łomży trafił do policyjnego aresztu, a zgromadzony przez łomżyńskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutu kradzieży.
Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę