Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Pomóż prezydentowi wybierać najlepsze oferty

Ratusz poszukuje chętnych do komisji konkursowych, którzy opiniowaliby oferty w otwartych konkursach ogłaszanych przez Miasto Łomża w 2022 roku. To możliwość współdecydowania o mieście.

Prezydent Miasta do 20. stycznia czeka na oferty chętnych wolontariuszy, którzy mogliby opiniować oferty w konkursach ogłaszanych przez Miasto Łomża w 2022 roku. Prawo zgłaszania kandydatów na specjalnym formularzu mają organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariatu czyli: organizacje kościelne, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne czy spółki oraz kluby sportowe, które działając na podst. ustawy o sporcie działają nie dla zysku. 

Opiniowanie ofert dotyczy zakresów:

 • Profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz innych uzależnień
 • Ochrony i promocji zdrowia
 • Pomocy społecznej
 • Sportu
 • Turystyki i rekreacji
 • Ekologii i ochrony zwierząt oraz dziedzictwa przyrodniczego
 • Kultury i dziedzictwa narodowego
 • Rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i edukacji ekonomicznej
 • Aktywizacji i integracji osób starszych
 • Działań na rzecz osób niepełnosprawnych

Ze zgłoszonych kandydatur utworzona ma zostać lista kandydatów na członka komisji konkursowej do opiniowania ofert. Z tej listy Prezydent miasta będzie powoływał członków komisji konkursowych do poszczególnych otwartych konkursów ofert. Oczywiście ze składu komisji konkursowej wyłączane są osoby, które wskazane są przez podmioty lub organizacje biorące udział w konkursie. 

Komisje opiniują złożone oferty pod względem merytorycznym czy opracowują propozycje podziałów środków finansowych.

Zgłoszenia kandydatów na Formularzu zgłoszeniowym należy złożyć do 20. stycznia 2022 roku do Punktu Obsługo Interesantów UM w Łomży, wydziału Kultury czy mailem przesłać scan zgłoszenia na ngo@um.lomza.pl.

 

http://www.lomza.pl/bip/zalaczniki/art/211231112656.pdf


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę