Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby- przypomnienie z dnia 07.12.2005

Podczas wizyty na Łotwie, którą odbyliśmy w dniach 15-18 listopada, mieliśmy okazję spotkać się z Polonią łotewską, która jak się okazuje bardzo prężnie działa. Dla nawiązania i podtrzymania kontaktów z naszymi Rodakami na Łotwie wychodzimy z inicjatywą zrobienia i przekazania polskiej młodzieży z Polskiej Szkoły w Daugavpils paczek świątecznych. Naszym zdaniem będzie to duże wsparcie dla licznej grupy Polaków w Daugavpils ale także bardzo miły gest ze strony łomżyńskich Przedsiębiorców.

Bardzo prosimy o przekazywanie gotowych produktów bądź funduszy, które mogłyby pomóc w realizacji tego skromnego i szczytnego przedsięwzięcia. Wszystkich chcących nas wesprzeć w działaniu uprzejmie prosimy o kontakt z biurem Izby.

Liczymy na Państwa współpracę i dobre serce!


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę