Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zimowe Mistrzostwa Łomży w Tenisie

W grudniu w hali sportowej przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży odbyły się Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w tenisie dzieci i młodzieży. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych.

W dwa weekendy, czyli 11-12 grudnia i 18-19 grudnia, a ostatnie pojedynki odbywały się jeszcze 22. grudnia rozegrano mistrzowskie zawody tenisowe. Z racji na wysoką frekwencję, turniej rozegrano w formie deblowej w trzech kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczestnicy to jeszcze przedszkolaki, które rywalizowały w Talentiadzie Tenisowej. W zawodach wzięło udział 94 tenisistów. 

Talentiada Tenisowa to konkurencje przeprowadzone w formie zabaw sprawnościowych, grywalizacji gdzie dzieci uczą się rywalizacji sportowej w grupie rówieśniczej, poznają radość zwycięstwa ale i smak porażki. Dzięki zastosowaniu zmodyfikowanego sprzętu (pomniejszony kort, lżejsze rakiety i piłki) dzieci mają możliwość poczuć się pewniej na korcie co sprzyja łatwości uczenia się tenisa. Trenerzy wyraźnie  podkreślają, że w tej grupie każdy jest wygranym bez względu na wynik.

Gratulujemy dziewczynkom: Karolince Jankowskiej, Zosi Stankiewicz, Marysi Stankiewicz, Poli Modzelewskiej, Ninie Zorczykowskiej, Ani Kołakowskiej, Oli Waldzińskiej, Kalinie Bajno, Helenie Puławskiej, Gabrysi Rosen, Marysi Jankowskiej i Oli Stawarz oraz chłopcom: Alanowi Galińskiemu, Julkowi Białucha, Jasiowi Charmas, Miłoszowi Klewickiemu, Kornelowi Kierzkowskiemu, Wiktorowi Podsiadło, Miłoszowi Dymerskiemu oraz Maciejowi i Maksowi Gutowskim. 

Pozostali zwodnicy swoje mecze rozgrywali w formie deblowej.

Turniej debla I:

I miejsce: Marysia Podsiadło i Błażej Rafałowski

II miejsce: Ola Wawrzyniak i Hubert Woronowicz

III miejsce/półfinały: Aniela Galińska i Krzysztof Faszcza oraz Michalina Dziemianowicz i Hubert Piechocki

Turniej debla II:

I miejsce: Jakub Zabielski i Adam Stawarz

II miejsce: Jowita Rusiecka i Monika Sadowska

III miejsce: Nel Sęk i Marysia Jankowska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę