Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Budżet miasta na 2022 rok przepadł

Pomimo apeli, próśb, gróźb, szantażu i nacisków 12 radnych nie poparło budżetu przygotowanego przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego. Oznacza to, że prezydent utracił większość w Radzie Miasta.

Po burzliwej dyskusji, której przebieg przedstawimy później, większość radnych miejskich głosowała za odrzuceniem budżetu zaproponowanego przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego. Wcześniej prezydent, skarbnik i radni z większości prezydenckiej naciskali, prosili i apelowali o przyjęcie dokumentu. Po wielogodzinnej dyskusji 12 radnych "opozycyjnych" głosowało przeciw. 

De facto oznacza to utratę przez prezydenta większości w Radzie Miasta. Na ile to jest trwałe zobaczymy w przyszłości. 

Od stycznia obowiązywać będzie prowizorium budżetowe.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę