Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Sanepid zmienił siedzibę

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży zmieniła siedzibę. Od dziś oddział Nadzoru Sanitarnego i pracownicy administracji funkcjonują w budynku przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 156.

Oddział Nadzoru Sanitarnego i administracja PSSE w Łomży zmieniły siedzibę. Od 28. grudnia 2021 roku stacja mieści się przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 156 w Łomży (w budynku po Przedsiębiorstwie Budownictwa Komunikacyjnego, obok Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łomży). 

W dwukondygnacyjnym prawie 400-metrowym budynku przy ul. Sikorskiego swoje miejsca znalazły osoby ds. obsługi interesantów, a także pracownicy oddziału Nadzoru Sanitarnego i administracji. Bez zmian pozostają: godziny pracy, adresy mailowe, numery telefonu, NIP i Regon.

- Oddział Laboratoryjny PSSE w Łomży pozostaje pod dotychczasowym adresem: Dworna 21, 18-400 Łomża. – przekazuje Julia Olszewska, Rzecznik prasowy Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży. - W związku z przeprowadzką w najbliższych dniach mogą nastąpić problemy z połączeniami telefonicznymi. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość – dodaje rzecznik. 

W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży pracuje obecnie 71 osób. Do zadań jednostki należy kontrola i nadzór nad warunkami higieny w różnych dziedzinach życia. Inspekcja gromadzi dane związane z chorobami zawodowymi i zakaźnymi.
Pracownik PSSE ma wstęp o każdej porze do obiektów i środków transportu, może żądać informacji w formie ustnej lub pisemnej, wzywać i przesłuchiwać osoby, żądać okazania dokumentów i niezbędnych danych, pobierać próbki do badań w zakresie problematyki, którą się zajmuje.
Sanepid może nakazać usunięcia nieprawidłowości w określonych terminie, wydać decyzję o unieruchomieniu obiektu lub jego części czy o wycofaniu z obrotu środka spożywczego, przedmiotu lub innego wyrobu.
W czasie pandemii pracownicy Sanepidu kierują mieszkańców na kwarantannę i izolację. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę