Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Stracili prawa jazdy w święta

Siedmiu kierowców w dwa dni świąteczne, straciło prawo jazdy w Piątnicy – Marianowie. Wszyscy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.

Policjanci z łomżyńskiej komendy przekazują, że w pierwszy i drugi dzień świąt, na odcinku drogi krajowej 61 przebiegającej przez Piątnicę i Marianowo, siedmiu kierowców o 50 km/h przekroczyło dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. W sobotę, pierwszego dni świąt wpadło dwóch kierujących. Obie kontrole miały miejsce w Marianowie. Pierwszego zatrzymano 26-letniego mieszkańca Szczuczyna, który tuż po godz. 8. jadąc fordem przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. W tym samym miejscu po godz. 19. został zatrzymany 23-letni mieszkaniec Kolna, który volkswagenem jechał z prędkością 102 kilometrów na godzinę.

Kolejnych pięć praw jazdy policjanci zatrzymali w drugi dzień świąt. Tuż po godz. 9. na ulicy Stawiskowskiej w Piątnicy 29-letnia mieszkanka Warszawy, jadąc renault przekroczyła dopuszczalną prędkość o 56 kilometrów na godzinę. Pół godziny później, tym razem w Marianowie, został zatrzymany kierujący audi. Obywatel Niemiec jechał z prędkością 101 kilometrów na godzinę. Po godzinie 11.20 również w Marianowie został zatrzymany kierujący volkswagenem. 32-letni mieszkaniec Ełku jechał z prędkością o 64 kilometry na godzinę za szybko. Kolejne zatrzymanie prawa jazdy miało miejsce w Piątnicy. Po 12, jadąc bmw 38-letni obywatel Niemiec przekroczył dopuszczalną jest prędkość o 51 kilometrów na godzinę. O godz. 15. w Marianowie został zatrzymany 48-letni mieszkaniec powiatu piskiego, który jadąc volkswagenem przekroczył prędkość o 53 kilometry na godzinę.

Wszyscy stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został ukarany wysokim mandatem i 10-ma punktami karnymi.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę