Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Tragedia w Mężeninie - zginął traktorzysta

Za Zambrowem w miejscowości Mężenin gm. Rutki doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się tu dwa samochody ciężarowe oraz ciągnik rolniczy Na miejscu zginął kierowca ciągnika, 25-cioletni mieszkaniec gminy Rutki.

Zdarzenie relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, kom. Adam Fabian: "...Ciągniki rolniczy z przyczepką jechał w kierunku Zambrowa drogą nr 8. Za tym ciągnikiem jechał samochód ciężarowy z przyczepą MAN, który uderzył w tył przyczepki ciągnika. Następnie zjechał na lewy pas ruchu, doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Renault, a następnie po raz kolejny został uderzony ciągnik rolniczy. Ciągnik przewrócił się, został całkowicie zniszczony, na miejscu zginął jego kierowca, 25-letni mieszkaniec gm. Rutki".

Okoliczności wypadku wyjaśni policyjne śledztwo.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę