Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Rozprawa apelacyjna w sprawie podlaskiego senatora SLD - odroczona

Z powodu nieobecności oskarżonego i jego obrońcy nie rozpoczęła się planowana na dziś przed Sądem Okręgowym w Łomży rozprawa apelacyjna senatora SLD z Podlasia Sergiusza Plewy. Przewodniczący składu orzekającego odczytał tylko usprawiedliwienie, nadesłane przez mecenasa Henryka Dzido (także senatora), że przyjazd uniemożliwiają obu parlamentarzystom posiedzenia Senatu. Sąd nie wyznaczył jeszcze nowego terminu rozprawy.


Sergiusz Plewa został skazany przez Sąd Rejonowy w Zambrowie za prowadzenie pod wpływem alkoholu (miał w wydychanym powietrzu 1,2 promilla alkoholu) samochodu, w wyniku czego doszło do kolizji na drodze Warszawa- Białystok, podczas której ucierpiały cztery samochody. Skład orzekający w Zambrowie uznał, że senator był winienm stawianych mu zarzutów i skazał go na rok pozbawienia prawa jazdy, 2 tys. zł grzywny i tysiąc złotych nadwiązki. Od tego orzeczenia odwołali się zarówno prokurator jak i obrońca senatora.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę