Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 27 stycznia 2022 napisz DONOS@

Veneda powiększa się o nowy sklep

Od czwartku (9.12) w Galerii Veneda otwarty będzie sklep holenderskiej sieci Action. Operator galerii zapowiada także sklep sieci home&you.

Nowy sklep należy do międzynarodowej sieci sklepów, które znajdziemy między innymi w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Czechach i we Włoszech. W Galerii Veneda będzie miał powierzchnię aż 1200 metrów kwadratowych. Galeria podkreśla, że w nowym lokalu pracę znalazło 12 osób.

W sklepach sieci Action można znaleźć tysiące produktów codziennego użytku, które można kupić w bardzo przystępnych cenach. Na półkach są rzeczy podzielone na kilkanaście kategorii: dekoracje, DIY („zrób to sam”), zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel, żywność i napoje.

Asortyment bardzo często się zmienia, a każdego tygodnia na półkach pojawia się 150 nowych artykułów. W sklepie Action w Galerii Veneda są produkty wielu znanych oraz własnych marek. Wszystkie oferowane przedmioty mają bardzo niskie ceny. Nie odbywa się to jednak kosztem jakości czy bezpieczeństwa produktów. Jest to możliwe ze względu na dużą skalę działalności sieci Action, która daje możliwość negocjacji cen. 

Sklep Action w Galerii Veneda mieści się  w lokalu po dawnym Tesco. 

żródło: Galeria Veneda

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę