Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@

Pierwszy poślizg na Via Baltice

Samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w barierki. Nikomu nic się nie stało, ale to pierwsze takie zdarzenia na łomżyńskim odcinku Via Baltica.

Kilka minut po 20. na drodze ekspresowej S61 samochód osobowy jadąc nitką jezdni w kierunku Łomży na lekkim zakręcie wpadł w poślizg i uderzył w barierki oddzielające pasy ruchu.  Zdarzenie miało miejsce na wysokości Śniadowa, tuż przed MOP-em Chomentowo. Samochodem podróżowała jedna osoba, której nic się nie stało. Służby ratownicze, aby dotrzeć na miejsce z Łomży, musiały dojechać do następnego węzła w Tyszkach Nadborach i zawrócić w stronę Łomży. Dodatkowo jakieś 15 km.  

W tej chwili w miejscu zdarzenia ruch odbywa się w obu kierunkach, ale jeden pas jezdni - wewnętrzny, zajęty jest przez uszkodzone auto i służby ratownicze.

Dziś, tj. we  wtorek, w ciągu dnia w regionie popadał śnieg i w nocy możliwe są dalsze opady. Temperatura waha się wokół zera stopni, ale do rana jeszcze spadnie. Należy spodziewać się śliskich dróg i chodników. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę