Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@

Bez uprawnień i na podwójnym gazie

Kierowcę hyundaia, bez uprawnień i z ponad 3 promilami alkoholu w organizmie, zatrzymali w sobotę policjanci z Piątnicy.

W sobotę po godz. 14, na terenie gminy Piątnica, funkcjonariusze z miejscowego posterunku zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę hyundaia. W trakcie rozmowy z kierowcą wyczuli od niego alkohol – informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Poza tym w trakcie sprawdzania  w policyjnej bazie danych okazało się, że 42-latek nie ma prawa jazdy.

Jak przekazują policjanci, mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz odpowie za popełnione wykroczenie. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę