Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 28 stycznia 2022 napisz DONOS@

Zmarł policjant i egzaminator Mirosław Korsan (+ 63)

Główne zdjęcie
Mirosław Korsan (+63)

- Byliśmy dla siebie zawsze bliscy, razem wkraczaliśmy w świat egzaminacyjny, razem zdawaliśmy egzaminy na egzaminatora... - wspomina Zmarłego Mirosława Korsana (+ 63) dyrektor Mirosław Oliferuk z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. - Imponował mi kompetencjami jako fachowiec w dziedzinie przepisów drogowych i życzliwością, jaką miał dla każdego człowieka ze swojego otoczenia. Przez lata pracy miał kontakt z dziesiątkami tysięcy osób w naszym WORD. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 1. grudnia 2021 r. w Domu Pogrzebowym MARCZYK o godz. 11. Wystawienie od godz. 9.

Mirosław Korsan zaczynał karierę zawodową jako policjant. Do pracy w Policji został przyjęty 22. grudnia 1980 r. Prawie 10 lat później 1. sierpnia 1990 r. awansował na zastępcę naczelnika wydziału ruchu drogowego KMP Łomża. Od 16. lipca 1999 r. był komendantem miejskim w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży. Po pół roku 25. stycznia 2000 przeszedł na emeryturę.

- Jesteśmy na tym świecie krótko, jak mgnienie oka, jak łopot skrzydeł motyla - dzieli się emocjami po śmierci Kolegi dyrektor Oliferuk, który ŚP. Mirosława Korsana poznał na początku lat 90. - Sztuką jest po latach życia pozostawić po sobie dobre wspomnienia, tak jak Mirosław Korsan, że przeżyło się swój czas godnie i było się dobrym, uczciwym i życzliwym człowiekiem. 

- Mirosław Korsan był moim niezawodnym przyjacielem - wspomina Zmarłego (w szpitalu w Ł na OIOM) Krzysztof Niewiadomski, zastępca dyrektora KRUS w Białymstoku. - Poznaliśmy się na początku lat 90., w okresie zainteresowania polityką. Mirosław Korsan to był ideowiec. Ideowiec niedoceniony...

Mirosław Korsan urodził się 31. stycznia 1958 roku w Gdańsku. Był absolwentem Akademii Spraw Wewnętrznych w Szczytnie, gdzie kształcił się w latach 1987 - 1990 r. na Wydziale Porządku Publicznego w zakresie prawno-administracyjnej ochrony porządku publicznego. Uprawnienia egzaminatora uzyskał 20. marca1992 r. na kategorie: A, B i T. Pracę w WORD w Łomży zaczął w listopadzie 1998 r. i kontynuował po przejściu na emeryturę policyjną w 2000 r. Mirosław Korsan swój ostatni egzamin w WORD w Łomży przeprowadził 5 listopada... Zmarł po długiej chorobie 28. listopada 2021.  

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 1. grudnia 2021 r. w Domu Pogrzebowym MARCZYK o godz. 11. Wystawienie od godz. 9. 


Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę