Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Chcesz sprzedać mieszkanie? Zobacz, dlaczego wystawienie ogłoszenia na darmowym portalu to dobry pomysł!

Sprzedaż nieruchomości może ciągnąć się miesiącami, a czasem nawet latami. Taki proces może okazać się bardzo kosztowny. Jednak, zamiast wydawać niepotrzebnie pieniądze, można skorzystać też z portali oferujących bezpłatne ogłoszenia nieruchomości. Jak to działa?

Sprzedaż domu lub mieszkania to wcale nie taka łatwa sprawa. Mimo że coraz więcej osób decyduje się na kupno własnej nieruchomości, to jednocześnie rynek jest obecnie dość mocno przepełniony. Dlatego też tak ważne jest, by wybrać kanał sprzedaży, który pozwoli nam dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Jednym z najskuteczniejszych na to sposobów jest zamieszczenie ogłoszenia o sprzedaży na odpowiednim portalu. Choć jest ich całkiem sporo, najbardziej opłaca się jednak wybrać te, które oferują darmowe ogłoszenia nieruchomości. Sprawdźmy więc dlaczego tak jest.

Darmowe ogłoszenia nieruchomości — to się opłaca!

Jeśli chcemy wstawić ogłoszenie dotyczące sprzedaży lub wynajmu nieruchomości bez wątpienia najbardziej zrobić to na portalu bezpłatnym. Dlaczego? Odpowiedź zawarta jest już w pytaniu — ponieważ jest bezpłatny. Portale oferujące darmowe ogłoszenia nieruchomości to miejsca, z których możemy skorzystać bez ponoszenia żadnych kosztów. A to w tym przypadku bardzo ważne, ponieważ lokale użytkowe, mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego, czy też działki budowlane na sprzedaż często dość długo czekają na nabywcę. Z jednej strony może się on znaleźć po godzinie, z drugiej zaś nawet po kilkunastu miesiącach. Możemy więc jedynie wyobrazić sobie, jak wyglądałyby po tym czasie rachunki od biur nieruchomości. Po co więc przepłacać, skoro można wystawić ogłoszenie za darmo?

Darmowe portale ogłoszeniowe — szeroka grupa odbiorców

Wszędzie tam, gdzie wstawić można bezpłatne ogłoszenia nieruchomości, jest wiele osób. Większość osób korzysta z darmowych stron ogłoszeniowych, dlatego też możemy być pewni, że wrzucając darmowe ogłoszenia nieruchomości, zainteresowanie będzie naprawdę duże. A przecież właśnie o to chodzi!

Oczywiście na samą skalę zainteresowania ogłoszenia wpływ ma wiele czynników. Duże znaczenie ma na przykład to, czy mieszkanie znajduje się centrum miasta. Istotny jest też rodzaj nieruchomości. Niektórzy szukają bowiem mieszkania z rynku wtórnego, inni zaś z pierwotnego. Najważniejsze jest jednak to, że wstawiając takie, ogłoszenie możemy z łatwością dotrzeć do osób prywatnych, które szukają właśnie nieruchomości.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę