Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 listopada 2021 napisz DONOS@

Zakażonych przybywa w Łomży

Ministerstwo Zdrowa podało najnowsze dane koronawirusa. Wynika z nich, że ostatniej doby przybyło 81 osób zakażonych w rejonie Łomży, a dwie osoby zmarły. W Polsce ostatniej doby potwierdzono 18 550 zakażeń.

Z danych opublikowanych w środę wynika, że w Łomży ostatniej doby potwierdzono 50 przypadków koronawirusa. Dwie osoby, u których występowały choroby współistniejące zmarło. Na kwarantannie przebywa 1 022 mieszkańców  miasta. W powiecie łomżyńskim ostatniej doby przybyło 31 przypadków Covid-19. Spadała ilość mieszkańców przebywających na kwarantannie do 437.  W łomżyńskim szpitalu, w związku z Covid-19, hospitalizowanych jest 67 pacjentów, w tym 6 na Oddziale Intensywnej Terapii. 

Ciekawe zestawienie przywołuje Piotr Tarnowski (tarnowski.info). Wg zebranych przez niego danych Ministerstwa wynika, że przed rokiem wskaźnik potwierdzonych zakażeń z 7 dni dla miasta Łomży wynosił 77,9. W bieżącym roku wynosi 57,3, czyli jest mniejszy. Odwrotnie sytuacja przedstawia się w powiecie łomżyńskim. Przed rokiem wskaźnik dla powiatu wynosił 32,9, a obecnie 43.

W Polsce ostatniej doby potwierdzono 18 550 przypadków koronawirusa. Najwięcej w województwach: mazowieckim (3 872) i lubelskim (1 913). Zmarło aż 269 chorych na Covid -19, 76 z nich nie miało chorób współistniejących. 

W województwie podlaskim we środę potwierdzono 1 056 zakażonych. Zmarło 20 osób, w tym dwie wyłącznie na Covid-19. Na kwarantannie przebywa 17 826 mieszkańców regio nu.

 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę