Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 listopada 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża podejmuje Warmię Grajewo

W sobotę, 6 listopada o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim ŁKS Łomża podejmie w spotkaniu 13. Kolejki IV ligi Warmię Grajewo.

Do końca zmagań w rundzie jesiennej pozostały do rozegrania tylko trzy kolejki. Przed zawodnikami Łomżyńskiego Klubu Sportowego stoi zadanie kontynowania zwycięskiej passy. W ostatnich ośmiu ligowych spotkaniach ŁKS nie doznał porażki odnosząc siedem zwycięstw i tylko raz remisując. Dzięki dobrej formie z ostatnich tygodni zespół trenera Tomasza Staniórskiego zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Zwycięstwo sprzed tygodnia z Ruchem Wysokie Mazowieckie pozwoliło zredukować stratę do 2. lokaty, którą zajmuje Ruch, do zaledwie dwóch punktów. Liderem, z pięciopunktową przewagą nad ŁKS-em, jest Olimpia Zambrów. 

Drużyna Warmii Grajewo, z którą ŁKS będzie rywalizował w najbliższą sobotę, plasuje się na 9. pozycji w stawce. Do naszych najbliższych rywali idealnie pasuje określenie, że „grają w kratkę”. W dotychczas rozegranych dwunastu spotkaniach Warmia wygrywała pięciokrotnie, tyle samo razy schodząc z boiska pokonaną oraz dwukrotnie remisowała. Zespół prowadzony przez trenera Leszka Zawadzkiego legitymuje się bilansem bramkowym 25:18. Przed tygodniem Warmia okazała się lepsza od Orła Kolno wygrywając 2:0.

W zespole z Grajewa zobaczymy prawdopodobnie w sobotę, w wyjściowym składzie, byłego zawodnika Łomżyńskiego Klubu Sportowego, Łukasza Wojno. W zespole ŁKS-u, za czerwoną kartkę w meczu sprzed tygodnia, zawieszony jest Daniel Kacprzyk. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego, zapowiada się więc ciekawe widowisko. 

ŁKS Łomża – Warmia Grajewo – sobota, godzina 13.00.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę