Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Protest parlamentarzystów

Trzech parlamentarzystów łomżyńskich – posłowie Jan Jarota, Lech A. Kołakowski i senator Ludwik Zalewski – wspólnie zaprotestowało przeciwko odwołaniu dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży Grzegorza Wasilewskiego. - „Jako parlamentarzyści i jednocześnie mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej wyrażamy swój stanowczy protest(...) Dotychczasowa praca Pana Wasilewskiego, dobre wyniki i niezłomna postawa wobec szkodliwych prób łączenia stacji zasługują na szacunek i wsparcie, gdy stał się on dziś ofiarą rozgrywek w związku z wymienioną wyżej sprawą funkcjonowania ratownictwa medycznego” - napisali parlamentarzyści w liście do marszałka podlaskiego Janusza Krzyżewskiego.

„Wiemy, że pracę dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży bardzo dobrze ocenia Rada Społeczna przy WSPR w Łomży, Rada Miasta Łomży, Prezydent Miasta Łomży, Starosta Łomżyński, Rada Powiatu Łomżyńskiego, a przede wszystkim pracownicy stacji i pacjenci, którym niosą oni ratunek” - piszą parlamentarzyści. Dodają też, że „odwołanie dyrektora bez powodów w okresie ustalenia kontraktów na przyszły rok jest nie tylko szykaną, lecz wielką nieodpowiedzialnością i niesprawiedliwością ze strony decydentów.”
Parlamentarzyści łomżyńscy apelujemy do marszałków Janusza Krzyżewskiego i Krzysztofa Tołwińskiego o pilny przyjazd do Łomży gdzie toczy się strajk głodowy i podjęcie natychmiastowych rozmów ze strajkującymi.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę