Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 grudnia 2021 napisz DONOS@

SP 5 Łomża piąta w Polsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży zajęła 5 miejsce w Ogólnopolskim Finale Sztafetowych Biegów Przełajowych Igrzysk Dzieci. To duży sukces nie tylko młodzieży ale i opiekuna, Radosława Jemielitego.

Zanim jednak chłopcy z SP5 pobiegli w finałach, musieli pokonać swoich  łomżyńskich rówieśników. Następnie być najlepszymi w powiecie łomżyńskim i województwie. Drużyna jest tak mocna, jak jej najsłabszy element. Każdy więc z zawodników wkładał maksimum wysiłku, aby pomóc drużynie. 

Niezwykle zacięta rywalizacja najlepszych sztafet – Mistrzów Finałów Wojewódzkich, w których uczestniczyło 16 województw, odbyła się 26. października 2021 r. w Olecku (woj. warmińsko-mazurskie). Chłopcy, pod kierunkiem nauczyciela Radosława Jemielity, startowali na dystansie 6x1000m. Po zaciętej emocjonującej walce sportowej chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży zajęli 5. miejsce.

SP 5 Łomża wystąpiła w składzie: Popiołek Maciej, Butkiewicz Damian, Wądołowski Maciej, Szczęsny Dominik, Chętnik Wiktor, Kuźma Artur, Szczubełek Adrian, Chojnowski Marcel, Mierzejewski Mateusz, Górski Mateusz.

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 Aleksandrów Łódzki

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 Kwidzyn

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 303 Warszawa

IV miejsce Szkoła Podstawowa Blizne

V miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 Łomża

VI miejsce Szkoła Podstawowa Opalenica

VII miejsce Szkoła Podstawowa SMS Junior Wrocław

VIII miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 Sulęcin

 

Foto:
Foto:
Foto:
mm
wt, 26 października 2021 17:36
Data ostatniej edycji: wt, 26 października 2021 19:33:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę