Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 grudnia 2021 napisz DONOS@

Karolina Skłodowska tymczasowo Dyrektorem Muzeum Północno-Mazowieckiego

Główne zdjęcie
Karolina Skłodowska

Prezydent Mariusz Chrzanowski powierzył Karolinie Skłodowskiej, kierownikowi Galerii Sztuki Współczesnej, pełnienie obowiązków Dyrektora Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.

28 października kończy pracę w Muzeum i przechodzi na emeryturę dotychczasowy dyrektor jednostki Jerzy Jastrzębski. Miasto w postępowaniu wyłoniło kandydatkę na to stanowisko Paulinę Waszelewską, ale nie ma jeszcze ona powołania. Do czasu więc objęcia przez nią stanowiska, placówką od piątku, 29. października, pokieruje Karolina Skłodowska.

 

mm
wt, 26 października 2021 10:31
Data ostatniej edycji: wt, 26 października 2021 12:24:19

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę