Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Cztery zwycięstwa KS PREFBET-SONAROL

Główne zdjęcie
Ewa Jagielska

Zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL stanęli na najwyższym podium czterech imprez biegowych. Trzy panie i jeden reprezentant trzymają formę i nie zwalniają tempa.

Iwona Bernardelli wystartowała w biegu ENEA VIII Energetyczna Dycha. Zawody na dystansie 10 km rozegrano w Kozienicach, a nasza biegaczka zwyciężając uzyskała 34.54 min., co przy porywistym wietrze w deszczu jest bardzo dobrym wynikiem.

Ewa Jagielska podtrzymała zwycięską passę i w Serocku  podczas XIX Biegu Niepodległości na dystansie 10 km minęła pierwsza linię mety z czasem 35.44 min.

Monika Nawrat okazała się najlepsza w zorganizowanym przez Stowarzyszenie GROM Biegu Flagi Narodowej w Warszawie. Zawody rozegrano na dystansie 5km.

Mateusz Niemczyk, podczas VI Sierakowskiej 15-tki, uzyskał najlepszy wynik (50,57min.). Zawody w Sierakowicach były ostatnią imprezą z serii - Kaszuby Biegają. Nasz zawodnik został też zwycięzcą całego cyklu.

(tekst nadesłany)

Foto: Ewa Jagielska
Foto: Iwona Bernardelli
Foto: Niemczyk Mateusz
mm
pon, 25 października 2021 10:49
Data ostatniej edycji: pon, 25 października 2021 14:11:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę