Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolno: finał sprawy o mobbing

Dziś prawdopodobnie zapadanie wyrok w precedensowej sprawie o mobbing, do którego miało dojść w Urzędzie Skarbowym w Kolnie. Skarżąca swojego naczelnika pracownica tej instytucji ma już dwie wygrane sprawy sądowe o przywrócenie do pracy i powrót na wcześniej zajmowane stanowisko. Tym razem oskarżając swojego zwierzchnika o krzywdzące ją i bezzasadne działania, domaga się zadośćuczynienia w kwocie około 50 tys.zł. Zdaniem Ewy D. działania naczelnika w ostatnich latach, doprowadziły do pogorszenia jej stanu zdrowia i nieuzasadnionych strat finansowych.


Sąd wcześniej występował o opinię do biegłych lekarzy, a gdy to nie przyniosło rozstrzygnięcia poprosił biegłych księgowych o sprawdzenie czy powódka rzeczywiście została pokrzywdzona finansowo.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę