Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Kierowcy tracą prawa jazdy w Marianowie

Na siedem zatrzymanych praw jazdy za przekroczenie prędkości aż 6 miało miejsce w Marianowie. Przypominamy, że kilka tygodni temu miała miejsce zmiana organizacji ruchu w Piątnicy/Marianowie, patrzmy na znaki.

Policjanci informuję, że w środę i czwartek za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym zatrzymano 7 praw jazdy. Głównie dzieje się to na DK 61, na której zmieniono organizację ruchu. W tej chwili obszar zabudowany, rozpoczynający się na Narwi na początku Piątnicy, kończy aż za Marianowem. Między Marianowem, a Piątnicą nie ma odwołania terenu zabudowanego, czyli 50 km/h ciągle. 

W środę policjanci zatrzymali trzy prawa jazdy. Wszystkie kontrole miały miejsce w Piątnicy – infomuje KMP w Łomży. Jako pierwszy został zatrzymany 26-letni kierujący mitsubishi. Tuż przed 12. Mieszkaniec Łomży przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Godzinę później, 24-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego jechał audi i przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 kilometry na godzinę. Ostatnia kontrola była tuż po 13. Mundurowi zatrzymali kierującą audi. 27-letnia mieszkankę Kolna, która jechała z prędkością 103 kilometrów na godzinę. Przekroczyła tym samym dopuszczalną prędkość o 53 kilometry na godzinę.

W czwartek na radar łomżyńskiej drogówki wpadły kolejne cztery osoby. Jako pierwszy wpadł 31-letni obywatel Wielkiej Brytanii, kierowca seata. Po godz.15., w Zbójnej, jechał z prędkością 104 kilometry na godzinę. Następnie w Marianowie zatrzymany został 19-letni kierujący audi, który okazał się być rekordzistą. Mieszkaniec Kolna przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 65 kilometrów na godzinę. Tuż przed  godz.19. w Piątnicy został zatrzymany kierowca hyundaia. 28-letni mieszkaniec Dzierzbi przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 kilometrów na godzinę. Ostatnia kontrola była o 20 w Marianowie. Zatrzymany tam został 35-letni mieszkaniec Łowicza. Jechał renault z prędkością 102 kilometry na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 52 kilometry na godzinę.  

Wszyscy stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany wysokim mandatem. Wszyscy otrzymali również po 10 punktów karnych.  

 

mm
pt, 15 października 2021 12:42
Data ostatniej edycji: pt, 15 października 2021 13:57:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę