Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zaczną napełniać gazociąg - wodą

Główne zdjęcie
Budowa gazociągu w rejonie miejscowości Chojny Młodych

W piątek 15. października br. rozpocznie się napełnianie i test odcinka gazociągu ułożonego nieopodal Łomży, łączącego systemy gazownicze Polski i Litwy.

Generalny wykonawca robót budowlanych międzysystemowego gazociągu, stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Polski i Litwy, poinformował, że rozpoczyna próby hydraulicznej wytrzymałości i szczelności odcinków liniowych gazociągu.   

Mowa jest o dwóch odcinkach: nr 6 gazociągu w km od 130+250 do 138+380 tj. od Stare Konopki w rejonie S61 do okolic Szczepankowa oraz nr 7 gazociągu w km od 138+380 do 150+930, tj. od okolic Szczepankowa do Szablaka. 

Próba obejmuje 15-17. października br. napełnianie rur wodą. W dniach 18-20 października firma przewiduje podnoszenie ciśnienia, próby wytrzymałości i szczelności. Zakończenie testu przewidziane jest na czwartek, 21. października 2021 roku.

 

Budują gazociąg Polska – Litwa

Końcowe prace przy budowie gazociągu Polska – Litwa

Foto: Budowa gazociągu w rejonie miejscowości Chojny Młodych
Foto: Odcinek nr 6
Foto: Odcinek nr 7
mm
cz, 14 października 2021 11:41
Data ostatniej edycji: cz, 14 października 2021 14:55:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę