Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzystki na ul. Piłsudskiego

Rowerzystka trafiła do szpitala w wyniku potrącenia przez samochód osobowy do którego doszło na ul. Piłsudskiego. Ruch w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami.

O godz. 7.25 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego KMP w Łomży o potrąceniu rowerzystki na ul. Piłsudskiego w Łomży - informuje podkomisarz Justyna Janowska z biura prasowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letnia rowerzystka zjechała z chodnika i nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu renault clio. Poszkodowana została zabrana do szpitala na badania. Rowerzystka jak i 48-letnia kierująca renault były trzeźwe. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
mm
cz, 14 października 2021 08:44
Data ostatniej edycji: cz, 14 października 2021 09:12:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę