Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Za złamanie zakazu do 5 lat więzienia

26-letni kierowca, któremu orzeczono dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, wpadł, za co teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Wczesnym rankiem, po godz. 4. dziś, policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali na obwodnicy Konarzyc do kontroli hyundaia. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 26-latek ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, orzeczony przez sąd w 2019 roku. To nie było pierwsze takie łamanie prawa przez mieszkańca powiatu giżyckiego. Mężczyzna już kilka razy złamał obowiązujący sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Jego samochód został zholowany, a kierowca odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu. 

Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5. 

źródło: KMP Łomża

mm
śr, 13 października 2021 09:26
Data ostatniej edycji: śr, 13 października 2021 11:59:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę