Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@

Niecodzienne zwycięstwo przedstawiciela KS PREFBET-SONAROL

Główne zdjęcie
Andrzej Niwinski

Andrzej Niwiński trener klubu sportowego PREFBET-SONAROL zwyciężył w 6-tym odcinku kolejnej serii teleturnieju 1 z 10-ciu. Pan Andrzej jest nauczycielem wychowania fizycznego w SP Sokoły oraz Bruszewo, a treningi z miotaczami w naszym klubie prowadzi od 17-tu lat.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy PREFBET-SONAROL, który cieszy nas licznymi sukcesami sportowymi, tym razem przedstawiciel odniósł sukces sprawdzając swoją wiedzę. Trener miotaczy Andrzej Niwiński zwyciężył w odcinku teleturnieju 1 z 10. Od 17. lat trenuje zawodników w łomżyńskim klubie. Jego zawodnicy zdobywali medale Mistrzostw Polski czy na Europejskich Igrzyskach Olimpijskich do tal 18. Wychowanek Sebastian Dobkowski, w 20210 roku Moskwie na Europejskich Igrzyskach Olimpijskich do lat 18-tu, wynikiem 77,73m zwyciężył w rzucie młotem 5kg, a w tamtym sezonie był to drugi rezultat na świecie.

Reprezentantka KS PREFBET-SONAROL Ewa Jagielska z czasem 1:20,50 zwyciężyła w półmaratonie rozegranym w Biskupcu. Zawodniczka jest w dobrej formie, a jak sama podkreślam bieg nie kosztował jej zbyt dużo zdrowia.

 Do formy wraca Iwona Bernardelli, która w Warszawie na dystansie 5km z czasem 16:52 wygrywa „Bieg z Radością”, co pozwaliło zająć 8 miejsce OPEN w całym biegu. 

Mateusz Niemczyk w sobotę w kolejnym biegu Grand Prix Kaszub w miejscowości Przyjaźń koło Żukowa, na 10km wywalczył 2-ie miejsce. Natomiast w niedzielę wystartował w Borównie obok Starogardu Gdańskiego, gdzie odniósł zwycięstwo w biegu przełajowym na dystansie 5,5km. 

 

Foto: Andrzej Niwinski
Foto: Ewa Jagielska
Foto: Mateusz Niemczyk
Foto: Iwona Bernardelli
mm
śr, 13 października 2021 09:17
Data ostatniej edycji: śr, 13 października 2021 12:02:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę