Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złoto Jabłońskiego

Główne zdjęcie
Złoty Ariel Jabłoński
i trener Krzysztof Rychter

Ariel Jabłoński uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży wywalczył złoty medal w kat. wag. plus 78 kg podczas Międzynarodowych Mistrzostw Taekwondo WTF Warsaw Cup 2005. W zawodach wystartowało ponad 700 zawodników z 62 klubów w tym 10 zagranicznych z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Łotwy i Gruzji.

Turniej były rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych seniorzy, juniorzy i dzieci. Barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk działającego przy Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży reprezentowało trzech zawodników. Poza Arielem Jabłońskim byli to także Krystian Jastrzębski uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych w Łomży w kat. wag do 58 kg i Patryk Jabłoński uczeń Gimnazjum nr 9 w Łomży w kat. wag 55 kg. Niestety zarówno Krystian Jastrzębski jak i Patryk Jabłoński odpadli w walkach eliminacyjnych.
Bardzo dobrze na matach w Warszawie zaprezentował się Ariel Jabłoński, który wywalczył złoty medal w kat. wag. plus 78 kg.
Jest to kolejny medal tego młodego zawodnika w tym roku. Wcześniej Ariel Jabłoński wywalczył brązowe medale kwietniu na Mistrzostwach Polski Juniorów i we wrześniu w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Seniorów.

Dodajmy, że trenerem taekwondystów UKS Olimpijczyk jest Krzysztof Rychter nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznym Gimnazjum nr 9 im Rodziny Lutosławskich w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę