Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 16 października 2021 napisz DONOS@

Targi ogrodnicze w Szepietowie

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zorganizował tradycyjnie o tej porze Targi Ogrodnicze. Pogoda dopisała, wystawcy i odwiedzający przybyli bardzo licznie. Niestety, to ostatnia w tym roku impreza targowo-wystawiennicza zorganizowana przez PODR.

Podczas uroczystego otwarcia targów Dyrektor PODR w Szepietowie Wojciech Mojkowski zachęcał do smakowania produktów rolnych.

- Zapraszamy Państwa do promowania Polskich produktów żywnościowych. Do wspólnej degustacji tych produktów oraz do bycia solidarnymi z rolnikami. Ta solidarność powinna wypływać od nas każdego dnia, podczas codziennych zakupów. Powinniśmy być świadomymi konsumentami i wspierać tym samym regionalnych producentów rolnych. 

Ogrodnictwo i sadownictwo było tematem przewodnim imprezy. Bogata oferta wystawiennicza zachęciła wielu do odwiedzenia i dokonania zakupów oraz poznania aktualnych ogrodniczych trendów bieżącego sezonu. W kiermaszu ogrodniczym wzięło udział ponad 200 wystawców, którzy oferowali szeroki asortyment zarówno roślin owocowych jak i ozdobnych. Zwiedzający mogli porównywać oferty cenowe oraz uzyskać doradztwo w zakresie pielęgnacji roślin ogrodniczych. 

Hitem Targów Ogrodniczych został Judaszowiec kanadyjski – z gospodarstwa ogrodniczego Marzeny Radzikowskiej z Siemiatycz.

Nagrodę za „Najatrakcyjniejsze stoisko” przyznano Gospodarstwu Ogrodniczemu – Emilii Kotowskiej z Drozdowa.

Gospodarstwo Henryki i Kazimierza Suszków z Opoki koło Końskowoli (woj. lubelskie) otrzymało nagrodę w kategorii „Najbogatsza oferta”. 

Uczestnicy targów mogli podziwiać wystawę królików. Podlascy hodowcy zaprezentowali podczas wydarzenia ok. 80 sztuk tych pięknych i wdzięcznych zwierząt.  

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
pon, 11 października 2021 18:54
Data ostatniej edycji: wt, 12 października 2021 15:18:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę