Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 16 października 2021 napisz DONOS@

Zmarł dr n. med. Zdzisław Szałkowski

Główne zdjęcie
Dr n. med. Zdzisław Szałkowski

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci, 8. października, doktora Zdzisława Szałkowskiego. Był jednym z najbardziej utalentowanych chirurgów ginekologów w naszym regionie. Długoletni niezapomniany ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Dziękujemy za niezwykły profesjonalizm, okazywaną życzliwość, cierpliwość i cudowną medyczną skuteczność. Dziękujemy za uratowane życie setkom kobiet oraz za tysiące narodzonych dzieci, którym jako pierwszy człowiek dawał klapsa na całe szczęśliwe życie.

Żegnamy wielkiego medyka i niezwykłego wspaniałego człowieka. Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia.

 

Wdzięczne pacjentki ich dzieci i przyjaciele.

 

mm
pon, 11 października 2021 14:00
Data ostatniej edycji: pon, 11 października 2021 16:03:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę