Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Kownacki doznał złamania lewego oczodołu

Główne zdjęcie
Adam Kownacki (fot. Twitter)

Adam Kownacki, po przegranej walce trafił do University Medical Center w Las Vegas. Łomżyniak już w pierwszej rundzie miał spuchnięte oko, a teraz okazuje się że doznał złamania. Adam Kownacki przegrał w Las Vegas, co dalej z karierą w wadze ciężkiej?

Pojedynek Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem w bokserskiej walce wagi ciężkiej został przerwany w szóstej rundzie. Nasz zawodnik już w pierwszej rundzie otrzymał serię mocnych ciosów, po których miał spuchnięte lewe oko. Sam zawodnik przyznawał po walce, że na nie nic nie widział. 

Teraz więcej szczegółów ujawnia menedżer zawodnika. Keith Connolly poinformował, że pięściarz doznał złamania lewego oczodołu. Zawodnik przezbywa obecnie w w University Medical Center w Las Vegas - napisał na Twitterze.

Adam Kownacki, pochodzący z Konarzyc zawodnik startuje w bokserskiej wadze ciężkiej. Do tej pory rozegrał 22. walki na zawodowym ringu. Przegrał ostatnie dwie z Finem Robertem Heleniusem, resztę wygrał. 

Niestety ostatnie porażki komplikują jego przyszłość w tej kategorii wagowej na zawodowym ringu. Na razie jednak najważniejsze, aby Adam „Babyface” Kownacki poradził sobie z kontuzją i powrócił do pełni sił. 

 

Adam Kownacki przegrał w Las Vegas, co dalej z karierą w wadze ciężkiej?

230804070022.gif
mm
pon, 11 października 2021 11:48
Data ostatniej edycji: pon, 11 października 2021 11:58:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę