Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

CBRD w Nowogrodzie

Główne zdjęcie
fot.www.powiatlomzynski.pl

W Zespole Szkół Samorządowych w Nowogrodzie otwarto Miejsko-Gminnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. To już 3-cia tego typu placówka na terenie powiatu łomżyńskiego. W całym województwie podlaskim CBRD jest 14.

Głównym zadaniem Centru jest szerzenie zasad bezpieczeństwa na drogach. Placówki otwierane są przy szkołach, by edukować najmłodszych użytkowników dróg. W centrach policjanci prowadzą pogadanki z uczniami o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach. To w nich uczniowie szkół zdają egzaminy na karty rowerowe i motorowerowe.

Centrum w Nowogrodzie zostało otwarte dzięki staraniom Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży, który na ten cel pozyskał środki finansowe z Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Na początek łomżyński WORD przekazał na wyposażenie placówki motorower, 3 rowery, sprzęt audiowizualny - telewizor, DVD, rzutnik oraz podręczniki do nauki zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę