Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Inżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje

Będzie można skonsultować się z ekspertami i dowiedzieć m.in. jak wybrać kierownika budowy. Polska Izba Inżynierów Budownictwa organizuje "Dzień Otwarty Inżyniera budownictwa".

Celem akcji jest m.in. pomoc właścicielom domów jednorodzinnych czy przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych w sprawach z zakresu budownictwa.

Spotkania ze specjalistami będą też w naszym regionie. Od 9:00 do 16:00 w Białymstoku, Łomży i Suwałkach będzie można wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach.  

W Białymstoku przy ul. Legionowej 28 lok 103, w Łomży przy ul. Studenckiej 19 lok. 402, w Suwałkach przy ul. Kościuszki 79 lok. 4. 

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę