Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Z przykrością zawiadamiam , że w dniu 19.09.2021 r. w wieku 64 lata przegrał walkę z nowotworem nasz Kolega Mirosław Sajczyk.

Główne zdjęcie
Mirosław Sajczyk (+64)

Kolega Mirosław Sajczyk był członkiem Stowarzyszenia Elektryków Polskich od roku 1984 i pełnił następujące funkcje: od 1990 r. Prezesa Koła SEP przy Rejonie Energetycznym w Łomży, w latach 1990-1997 i od 2018 r. członek Zarządu Oddziału Łomżyńskiego SEP, w latach 1998-2006 i 2010 - 2018 Prezes Oddziału Łomżyńskiego SEP

- był członkiem Komisji Kwalifikacyjnej przy Oddziale Łomżyńskim SEP, powołanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki

- Przewodniczącym Komisji Szkoleniowej

Aktywna praca kolegi Mirosława Sajczyka w na rzecz Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz w strukturach Łomżyńskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Łomży została uhonorowana następującymi odznakami :

- złotą i srebrną odznaką SEP-

- 90 lecia SEP

- złotą i srebrną odznaką NOT

- złota odznaka zasłużony dla energetyki

- odznaka honorowa zasługi dla rozwoju prac pod napięciem w Polsce

Pracą społeczną w Stowarzyszeniu Elektryków Polskich kolega Mirosław Sajczyk przyczyniał się do integracji środowiska elektryków, elektroników,energetyków, informatyków i telekomunikacji Regionu Łomżyńskiego, a także szerzenia nowoczesnej myśli technicznej.

Kolega mgr inżynier elektroenergetyk Mirosław Sajczyk był zatrudniony od roku 1982 w PGE Dystrybucja Białystok. W latach 2002-2005- Kierownik Wydziału Ruchu, w latach 2005 do 2016 Kierownik Wydziału Pomiarów, Odczytów i Rozliczeń, w latach 2016-2018 Dyrektor Rejonu Energetycznego Łomża.

Straciliśmy bardzo dobrego i życzliwego Kolegę. Cześć Jego pamięci.

Rodzinie pogrążonej w smutku po stracie męża, ojca, teścia i dziadka przekazuję głębokie wyrazy współczucia od wszystkich członków Stowarzyszenia Elektryków Polskich.Prezes Oddziału Łomżyńskiego SEP

Jarosław Kopańczyk

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę