Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Nadmiar alkoholu zabił

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Funkcjonariusze Policji 10 dni temu zostali wezwani do domu we wsi Szostaki w gminie Jedwabne w powiecie łomżyńskim. Okazało się, że 28-letni mężczyzna spożywał ze znajomym alkohol tak mocny albo w tak dużych ilościach, że aż się przewrócił. Upadek był tragiczny.

- 11. września na miejsce zdarzenia przyjechała również wezwana karetka Pogotowia Ratunkowego - informuje prokurator Urszula Klimaszewska-Dzierżko, pełniąca funkcję Prokuratora Rejonowego w Łomży. - 28-letni mężczyzna został zabrany w stanie ciężkim do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Niestety, następnego dnia zmarł. Przeprowadzona sekcja zwłok wykluczyła udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Stwierdzono 6,6 procenta alkoholu we krwi. Zgon nastąpił w wyniku upojenia alkoholowego.

Mirosław R. Derewońko

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę