Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Szybki konkurs na zdjęcia ogrodu naturalistycznego

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Stowarzyszenie Przyjaciół Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi ogłosiło konkurs fotograficzny ph. "Pokaż nam swój naturalistyczny ogród". Joanna Żołna z ŁPKDN zapewnia, że są do wygrania: aparat fotograficzny, pamięć zewnętrzna i atrakcyjne nagrody. - Celem jest pokazanie bioróżnorodności przydomowych ogródków mieszkańców Miasta Łomży, Gminy Łomża, Gminy Piątnica i Gminy Wizna - mówi Pani Żołna. - Oceniamy bioróżnorodność oraz znaczenie dla natury.

Punktowany będzie również dobór gatunków rodzimych drzew i krzewów, roślin miododajnych, tradycyjnych oraz przyjaznych dla owadów i ptaków. Zabawa polega na tym, aby przesłać 3 zdjęcia kolorowe ze swojego przydomowego ogródka do 30. września na adres: lpkdn.drozdowo@wp.pl.  

Fotografie powinny być w dobrej rozdzielczości (minimum 300 dpi.) w formatach: .jpg albo .tiff. Szczegóły konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://lpkdn.wrotapodlasia.pl/pl/767668e91bdc94d/pokaz-nam-swoj-naturalistyczny-ogrod.html 

- Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! - namawia właścicieli ogródków przydomowych z Łomży i gmin: Łomża, Piątnica i Wizna Joanna Żołna (tel. 86 219 21 75). - Czekamy na Wasze zgłoszenia. 

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę