Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Niektórzy mają już ciepło

38 wspólnot mieszkaniowych wystąpiło do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży o włączenie dostaw ciepła. Pierwsi odbiorcy już 6 września 2021 roku mieli dostarczane ciepło do mieszkań.

Od kilku dni aura stała się typowo jesienna i przede wszystkim nastąpił znaczy spadek temperatury. Wczoraj w Marianowie o godz. 11:00 stacja pomiarowa IMGW zanotowała najwyższą tego dnia temperaturę 7,4°C. Dziś o godz. 4:00 ta sama stacja wskazała 5,2°C. Robi się chłodno. Mieszkańcy siedząc pod kocami coraz częściej sprawdzają kaloryfery. 

Do tej pory o ciepło poprosiło 38 wspólnot mieszkaniowych. Dochodzą do tego jeszcze inni mali odbiorcy typu bank, czy sklepy. Żadna z dużych spółdzielni czy ZGM nie zdecydowali się jeszcze na włączenie ciepła - dowiadujemy się w MPEC-u. Jeśli będzie taka potrzeba operator potrzebuje (zależy od umów) do 24 godzin, aby to ciepło do mieszkań dostarczyć. 

Prognozy temperatury na najbliższy tydzień nie są zadowalające. Do połowy tygodnia temperatura wzrośnie nieznacznie, bo do około 11°C, choć noce nadal będą bardzo chłodne. Od czwartku prognoza wskazuje na wzrost temperatury do około 15-17°C w dzień.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę