Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Życiówka to za mało

Główne zdjęcie
Ewa Jagielska

Pięć sekund zabrakło Przemysławowi Dąbrowskiemu do medalu Mistrzostw Polski w półmaratonie, które rozegrano w weekend w Bydgoszczy. Maratończyk klubu sportowego PREFBET-SONAROL, czasem 1:06,00, ustanowił swój rekord życiowy aż o 1 minutę i 2 sekundy poprawiając dotychczasowy.

Przez większość dystansu Przemek biegł  ze stratą 30-40 sekund do medalu. Im bliżej mety ta różnica malała, ale do medalu zabrakło 5 sekund.

W miniony weekend dobrze zaprezentowali się inni zawodnicy KS  PREFBET-SONAROL. Sandra Michalak wystartowała w Mili Częstochowskiej uzyskując wynik 4:47, co dało jej zdecydowane zwycięstwo. Ewa Jagielska z czasem 35:22 min. nie miała równych podczas VI Sierpeckiej Dychy. Również Mateusz Niemczyk w sobotę zwyciężył w biegu przełajowym na dystansie 10km w miejscowości Swornegacie, podczas biegu z cyklu Grand Prix Kaszuby biegają. Natomiast w niedzielę ten sam zawodnik z czasem 15:17 min przybiegł na czwartej pozycji w biegu ulicznym na 5km, który rozegrano w Skórczu.

źródło: KS PREFBET-SONAROL

Foto: Ewa Jagielska
Foto: Sandra Michalak
Foto: Mateusz Niemczyk
Foto: Ewa Jagielska
Foto: Mateusz Niemczyk

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę