Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@

Wieryszko wicemistrzem w debiucie

Patryk Wieryszko, reprezentant Łomżyńskiego Klubu Black Horse, zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Polski MMA Full Contact kt. 77. To pierwszy start tego zawodnika w tej formule.

- Jestem bardzo zadowolony ze swojego pierwszego startu w full contact 77 kg i zajęcie tak wysokiej pozycji, a jeśli chodzi o walkę z Hubertem Sulewskim to bardzo fajnie, że mogłem zawalczyć z tak doświadczonym przeciwnikiem mogłem sprawdzić w jakim miejscu jestem. Ten start potwierdził, że stale się rozwijam, a mam dopiero 19 lat i to początek mojej drogi - powiedział nam Patryk.

Mistrzostwa odbywały się 18. września w Sochaczewie. Patryk Wieryszko w Turnieju FULL CONTACT kat 77 kg. Zdobył drugie miejsce. Był to pierwszy start Patryka w tej formule. Był też najmłodszym zawodnikiem tej kategorii wagowej. Zawodnik Łomżyńskiego Klubu Black Horse wicemistrzostwo zdobył po trzech walkach. Pierwszą wygrał decyzją sędziowską, drugą natomiast poprzez poddanie w pierwszej rundzie. Niestety trzecią, finałową walkę przegrał przez poddanie. Mimo wszystko to wielki sukces Patryka, który jako najmłodszy zawodnik w stawce, przy bardzo ciężkich rywalach, pokazał umiejętności i charakter.

Zadowolony ze startu zawodnika był Jego trener Piotr Wieryszko. 

- Jestem dumny jako trener, a tym bardziej jako ojciec ze startu syna. Mimo tak młodego wieku spisał się na medal. Do finału wyszedł jak równy do równego i tak też było w walce czym potwierdził, że świat MMA stoi przed nim otworem.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę