Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna - przypomnienie z dnia 24.11.2005

Serdecznie zapraszamy dnia 2 grudnia 2005r. na organizowaną wspólnie przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową i T. U. i R. “WARTA” S.A. imprezę “Mikołajkowe Spotkanie Przedsiębiorców Łomży i okolic”.
Impreza będzie dobrą okazją do spotkania się w gronie znajomych przedsiębiorców, nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych podczas wspólnej biesiady, udziału w zawodach strzeleckich, a także zapoznania się z nowymi, atrakcyjnymi produktami WARTY dla naszych firm.

Prosimy o potwierdzenia do jutra włącznie, tj. 25. listopada.

Spotykamy się 2 grudnia o godz. 12:00 w sali szkoleniowej na strzelnicy “Forty” w Piątnicy. Program imprezy będzie przebiegał według załączonego harmonogramu.


Zapewniamy ze swojej strony bardzo dobrą zabawę i wyśmienite Towarzystwo. Państwa prosimy o zabranie dobrego humoru. Preferowany strój luźny- impreza bez krawatów!

Licząc na Państwa obecność- pozostaję z szacunkiem!

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę