Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 17 września 2021 napisz DONOS@

Dziura jak bumerang – wraca

Na ul. Piłsudskiego, tuż przed przejazdem kolejowym, ponownie zarywa się asfalt. Na wysokości Firmy Miliszkiewicz drogowcy ustawili słupek ostrzegawczy w drodze, aby kierowcy omijali to miejsce.

Na ul. Piłsudskiego, przy torach od strony al. Legionów, zarywa się asfalt. Dziura robi się coraz większa, dlatego przejeżdżający tamtędy kierowcy powinni omijać ten fragment jezdni. Drogowcy już ustawili na zarywającym się asfalcie słupek ostrzegawczy. 

To nie pierwszy raz w tym miejscu dochodzi do takiej sytuacji. Dwa lata temu, także w tym samym miejscu,  pojawiła się głęboka wyrwa w asfalcie. Jak opisywaliśmy w czerwcu 2019 roku, dziura miała około 80 cm średnicy i 80 cm głębokości. Wówczas drogowcy tłumaczyli to zapadnięciem się biegnącego pod jezdnią kanału deszczowego. Jak widać prowadzone wówczas prace nie na długo załatwiły problem.

Teraz ponownie, w tym samym miejscu,  zarywa się asfalt. Dziura pojawia się na pasie jezdni w kierunku ul. Poznańskiej ...

 

Uwaga kierowcy – drogowcy wracają na Piłsudskiego

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę