Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Wyrzykami

Dwa samochody osobowe zderzyły się pod Wyrzykami na drodze krajowej 64. Nastolatek trafił do szpitala. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

15-latek trafił do szpitala po wypadku jaki zdarzył się około 7:30 na drodze krajowej 64 niedaleko Wyrzyk. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, do Kalinowa, przez 43-letnią kierującą suvem Volvo, została uderzona przez pojazd również marki Volvo, który był w trakcie wyprzedzania ciągu pojazdów. Osobówką kierował 19-latek, a jego 15-letni pasażer został zabrany do szpitala.  Suv przewrócił się na bok i zatrzymał na drzewie. 

Nastolatek trafił do szpitala na badania. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto: Fot. KMP Łomża
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę