Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@

Tomasz Obrycki III na Mistrzostwach Polski

10-letni Tomasz, zawodnik KS Elbrus Łomża, wrócił z Mistrzostw Polski z kolejnym medalem. Tym razem w szachach szybkich i błyskawicznych zdobył brązowy medal.

W mistrzostwach, które odbyły się w Rzeszowie w dniach 28 – 30.09.2021 r. wzięło udział 98 zawodników z Polski. Podopieczny Vafy był jedynym reprezentantem Łomży w tej kategorii wiekowej. W rozegranych 13 partiach zdobył 10 pkt. Wygrywając 9 partii, remisując i przegrywając po 2. 

- Jestem bardzo zadowolony, że Tomek powtórzył wynik z przed dwóch lat i przywiózł kolejny medal z Mistrzostw Polski dla Łomży – kwituje trener Vafa Mammadov. - Szachy błyskawiczne, są to szachy, w których wymagane jest skupienie oraz szybkie myślenie, gdyż na ruch szachowy jest bardzo mało czasu” – dodaje.

W dniach 11-17.09. Tomek Obrycki udaje się do Wasilkowa na Turniej Mistrzów Ligi Szkolnej oraz eliminacje Międzywojewódzkie Strefy Podlasko – Lubelskiej do finałów Mistrzostw Polski Młodzików 2022 r. w szachach klasycznych.

 

(opr. mm)

Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę