Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Nowy / stary dyrektor ZSCKR w Marianowie

Główne zdjęcie
Sławomir Łomotowski

Sławomir Łomotowski, dotychczasowy dyrektor ZSCKR w Marianowie, został powołany na pełniącego obowiązki dyrektora w ZSCKR w Marianowie. Mimo, że konkurs wygrał Sławomir Dębek, to on będzie kierował przez najbliższy okres placówką.

Dziś, 31. sierpnia 2021 roku minister rolnictwa Grzegorz Puda powierzył Sławomirowi Łomotowskiemu stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora szkoły. Tę informacje potwierdza sam Łomotowski, który stosowny dokument odebrał dzisiaj w ministerstwie rolnictwa. Ma kierować jednostką do kolejnego konkursu.

Przypomnijmy, Sławomir Łomotowski swoją funkcję pełnił od 2016 roku, a w tym roku skończył się okres, na jaki został powołany. Na początku czerwca 2021 roku został przeprowadzony konkurs na to stanowisko, który wygrał Sławomir Dębek. Mimo, że kadencja Łomotowskiego obfitowała w szkole w wiele projektów i grantów to nie znalazło to uznania w oczach komisji. Wybrany Sławomir Dębek jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Konarzycach, a także wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Łomżyńskiego i radnym w klubie PiS. 

Dlaczego więc nie został powołany? Z nieoficjalnych informacji wynika, że zwycięzca konkursu złożył rezygnację. Wcześniej jednak pojawiały się sygnały o zamieszaniu w związku z konkursem. Z uwagi na początek roku szkolnego, aby jednostka edukacyjna mogła działać, powierzono Łomotowskiemu kierowanie Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie do czasu rozstrzygnięcia kolejnego konkursu.

Oczywiście w nowym konkursie sam może wziąć w nim także udział.

 

Sławomir Dębek nowym dyrektorem ZSCKR w Marianowie


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę