Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Medale mistrzostw KZ LZS

Z dwoma medalami Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS wrócili młodzi zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Martyna Krawczyńska po raz kolejny w ostatnim czasie ustanowiła rekord życiowy na 800 metrów i wywalczyła brązowy medal. Natomiast w sztafecie 4x400 reprezentując województwo podlaskie Martyna Krawczyńska i Wiktoria Grabowska zdobyły złoto.

W zawodach, które odbyły się w Spale, bardzo dobrze zaprezentowały się biegaczki na 800 metrów. Martyna Krawczyńska wynikiem 2:10,94 sek. po raz kolejny w ostatnim czasie ustanowiła rekord życiowy na 800 metrów i wywalczyła brązowy medal. Nasza zawodniczka była najlepsza w kategorii juniorek młodszych (U18), a zawodniczki które wyprzedziły Martynę są z kategorii młodzieżowca (U23). W tej samej konkurencji Wiktoria Grabowska w swojej serii zajęła drugą lokatę, również z nowym rekordem życiowym poprawionym o  2,53 sek. (2:15,39 sek.). Wynik ten po zsumowaniu obu serii dał jej 7-mą lokatę. 

Obie te zawodniczki wystąpiły także w kadrze województwa podlaskiego. W sztafecie 4x400 z czasem 3:59,48 wywalczyły złoty medal. 

W biegu na 400m pł. zadebiutował Jakub Stefańczyk, który uzyskał wynik 1:01,75 sek.

Ewa Jagielska z czasem 17,14 min. zwyciężyła w Nowym Dworze Mazowieckim w biegu ulicznym na 5km pod nazwą „Piąteczka dla każdego”. Ewa tym obiecującym startem na krętej, wymagającej trasie, rozpoczęła drugą część sezonu.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę