Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Piotr Łobodziński Mistrzem Polski

Piotr Łobodziński na zawodach w Międzygórzu ponownie został Mistrzem Polski w biegach górskich. Iwona Wicha, żona Piotr Łobodzińskiego, zajęła 6 miejsce w rywalizacji kobiet.

Sportowe małżeństwo reprezentują barwy klubowe KS PREFBET-SONAROL. Piotr Łobodziński zdobył złoty medal w stylu alpejskim na 10 kilometrowej trasie na szczyt Śnieżnika z 950 m przewyższeniem. 

Następnego dnia dwójka zawodników przeniosła się do Brennej w Beskidzie Śląskim, gdzie wzięła udział w Biegu o Breńskie Kierpce. Trasa miała charakter anglosaski, czyli góra-dół, 15km i 700m przewyższenia. Tu także najlepszym okazał się Łobodziński, który przybiegł przed Czechem Markiem Chrasciną. Iwona rywalizację w niedzielę ukończyła na 3 stopniu podium. 

- Był to bardzo udany, ale i intensywny weekend dla naszych biegaczy, dlatego w kolejnym tygodniu nie startują – informuje prezes Andrzej Korytkowski.

W niedzielę startowała Iwona Bernardelli, która w GENERALI BERLINER HALBMARATHON (21,1km) wśród ponad 4 tysięcy startujących kobiet z czasem 1:15,59 wywalczyła 13-tą lokatę.

Korytkowski przekazuje, że młodsi zawodnicy KS PREFBET-SONAROL wzięli udział w mitingu na Stadionie Warszawskiego Orła. Zawody pod nazwą Cud nad Wisłą przyniosły kilka życiówek oraz pięć pucharów. Martyna Krawczyńska zwyciężyła w biegu na 600 metrów a jej czas 1:34,07 to nie tylko rekord życiowy, ale i najlepszy w tym roku wynik juniorki młodszej w Polsce. Również rekordy życiowe ustanowili: zwycięzca 800 metrów (2:03,84 sek.) Jakub Stefańczyk oraz Bartosz Rogiński na 300m (37,60) i Wiktoria Grabowska w biegu na 2000m (7:18,56)

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę