Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

ŁKS 1926 wygrywa

ŁKS 1926 po dobrym meczu pokonał na wyjeździe Krypniankę Krypno 5 - 2.

Po przegranym pierwszym spotkaniu, z pretendentem do wygrania ligi, ŁKS 1926 trafił na słabszego przeciwnika i wykorzystał sposobność do zgarnięcia 3 punktów.

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Byliśmy wyraźnie lepsi od przeciwnika. Zawodnicy pokazali trochę na co ich stać. Szkoda tylko tych bramek straconych w końcówce meczu - podsumowuje trener ŁKS 1926 Łomża Tomasz Staniórski. 

Mimo wielu zmian w kadrze trener Staniórski z optymimzem patrzy na zespół na początku rozgrywek. 

- Myślę, że zmiany wyjdą ma plus. Rafał Maćkowski staje się liderem nie tylko na boisku, ale i poza nim. Doszło dwóch dobrych białorusinów w bramce. Po kontuzji zdrowy wraca Kacprzyk. W zespole tworzy się fajna mieszanka młodości i doświadczonych zawodników. Jeszcze Szymański, Melao tworzą szkielet zespołu, a resztę uzupełniają wychowankowie. W perspektywie roku - dwóch ta mieszanka musi wypalić - podsumowuje Staniórski. 

Dla ŁKS-u bramki zdobywali: Kacprzyk w 11 i 45 minucie, Pawczyński w 48', Szymański w 51' i Maćkowski w 63'.

Dla Krypna strzelali: Kaczyński 76' i Dobrenko 78'.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę