Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

PWSIiP uzupełnia

Studia dla humanistów, umysłów ścisłych, zainteresowanych zdrowiem oraz sportowców: od prawa, przez automatykę i dietetykę po wychowanie fizyczne. PWSIiP rozpoczyna rekrutację uzupełniającą.

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży 11. sierpnia rozpoczęła  rekrutację uzupełniająca. Do 10 września ci którzy zdają matury poprawkowe lub jeszcze nie dopełnili formalności w pierwszym etapie, mogą ubiegać się o przyjęcia na studia. 

Uczelnia w ostatniej edycji zajęła trzecie miejsce w rankingu uczelni wyższych zawodowych Fundacji „Perspektywy”. Prawie 600 osób już ubiega się o przyjęcia na studia, ale są jeszcze wolne miejsca. 

Uczelnia prowadzi nabór na kierunki:

  • Studia I stopnia: administracja, automatyka i robotyka, dietetyka, informatyka, kosmetologia, filologia angielska, pielęgniarstwo, pedagogika, praca socjalna, technologia żywności i żywienia człowieka, wychowanie fizyczne, zarządzanie. 
  • Studia II stopnia: administracja, informatyka, pielęgniarstwo, zarządzanie
  • Studia jednolite magisterskie: fizjoterapia, prawo

Uczelnia przypomina, że studenci ponoszą niższe koszty dojazdu czy wynajęcia mieszkania niż w dużych ośrodkach akademickich. Mają do dyspozycji komfortowy nowoczesny kampus, system stypendialny, zakwaterowanie w funkcjonalnym Domu Studenta. Uczestniczą w programie wymiany międzynarodowej Erasmus, a swoje pasje rozwijają w kołach naukowych oraz klubach sportowych. Uczelnia w sposób szczególny troszczy się o słuchaczy z niepełnosprawnościami. 

W drugiej rekrutacji mają na to szansę ci, którzy nie dopełnili formalności za pierwszym razem, a także ci, którzy zdają poprawki. Kandydaci na studia w PWSIiP muszą zarejestrować się w Systemie Rekrutacji Elektronicznej: https://rekrutacja.pwsip.edu.pl/Logowanie.php a następnie przygotować wymagane dokumenty, podpisać je i złożyć we właściwym dziekanacie. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PWSIiP: https://www.pwsip.edu.pl/kandydaci/

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę